Stuur ons een mailtje

We nemen snel contact op. Alvast dank voor de interesse.

261 Coupure Links
Gent 9000
Belgium

+32 9 233 77 65

Team

Benny Kerkhof  leidt en begeleidt; bedenkt en adviseert benny.kerkhof@madoc.be   .

Benny Kerkhof  leidt en begeleidt; bedenkt en adviseert

benny.kerkhof@madoc.be

 

.

Anne Damman zoekt rode draden en verhaallijnen anne.damman@madoc.be  

Anne Damman zoekt rode draden en verhaallijnen

anne.damman@madoc.be

 

Gino Bulcke, altijd de laatste man op de werf gino.bulcke@madoc.be

Gino Bulcke, altijd de laatste man op de werf

gino.bulcke@madoc.be

Els Viaene, leidt producties in goede banen els.viaene@madoc.be    

Els Viaene, leidt producties in goede banen

els.viaene@madoc.be

 

 

Stefanie Callens stefanie.callens@madoc.be
Hendrik Biesemans, houdt zich bezig met beeld, geluid en de vele vormen van multimedia hendrik.biesemans@madoc.be

Hendrik Biesemans, houdt zich bezig met beeld, geluid en de vele vormen van multimedia

hendrik.biesemans@madoc.be

Lulu Cuyvers, bedenkt en maakt installaties met collectiestukken lulu.cuyvers@madoc.be

Lulu Cuyvers, bedenkt en maakt installaties met collectiestukken

lulu.cuyvers@madoc.be